B2B eventy

Nechejte atmosféru mluvit
za vás

Jsme kreativní společnost, která nemá v oblibě uniformitu a nudu. Uspořádali jsme například luxusní večerní event na Žofíně za doprovodu B-Side Bandu, galavečer ve stylu 30. let nebo firemní večírek a předávání cen s cirkusovou tematikou. Bude nám potěšením zorganizovat unikátní event i pro vás.

Maximalizujeme vaše úspěchy. Zakládáme si na tom, že námi naplánovaný event musí ideově odpovídat vaší brandové identitě. Naše akce jsou kombinací tvořivosti, špičkových technologií a atmosféry světovosti.

B2B eventy

Společenské akce
Chystáte se uspořádat firemní ples, ocenění partnerských firem či nejlepších externích prodejců? Jste na správném místě, s pořádáním těchto akcí máme zkušenosti.
B2B -Společenské akce
Oslava výročí
Slaví vaše firma významné jubileum, které chcete sdílet nejenom se svými kolegy, ale i partnery? Vše za vás vyřešíme a vy už se budete moci jen dobře bavit.
B2B eventy
Den otevřených dveří
Chcete ukázat, jak to ve vaší firmě funguje a zorganizovat den otevřených dveří? Pomůžeme vám prostory vhodně interaktivně připravit na zvídavé pohledy.
B2B - Den otevřených dveří
Podpora dobré věci
Rozhodli jste se podpořit dobrou věc a uspořádat například akci u příležitosti založení nadace? Taková událost si zaslouží výjimečnou pozornost a péči. Od toho jsme tu.
B2B - Podpora dobré věci
left-right-1
left-right-1

Událost,
která padne všem

Svěřte nám organizaci vaší firemní akce a my uděláme vše pro to, abychom vás i vaše obchodní partnery ohromili. Podělte se s námi o svou ideu a dívejte se, jak vzniká akce, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Pozvaní hosté jsou pro vás důležitou skupinou osob. Ukažte jim, že si vzájemné spolupráce vážíte, nechejte je cítit se exkluzivně a výjimečně.

B2B
B2B

Příští zastávka - unikátní zážitek 

Za dobu našeho fungování jsme zorganizovali stovky firemních akcí. Přípravy těch největších zabraly několik měsíců, událost pro zhruba 100 pozvaných zvládneme zpravidla zorganizovat v časovém horizontu jednoho měsíce. Ať už máte konkrétní představu nebo naopak netušíte, kde začít, neváhejte se nám ozvat. Jsme tu pro vás a zrealizujeme vše potřebné. A možná i víc, než vlastně čekáte.

B2B
B2B

Zodpovědnost za každý detail

Udržování dobrých vztahů s obchodními partnery a klienty nebo navazování nové spolupráce je dlouhotrvající proces založený na důvěře, know-how a sympatiích. Stejným způsobem pracujeme i my v Arkadii. Jsme puntičkáři a zakládáme si na bezchybné realizaci, profesionálním přístupu a jedinečném řešení. 

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.