Firemní event v krabici

homebox_blog_1080x600_01
homebox_blog_1080x600_01

S koncem roku jsme zvyklí plánovat vánoční večírky i novoroční setkání a těšit se na čas, kdy si můžeme v klidu neformálně povykládat s kolegy či obchodními partnery, odměnit zaměstnance a užít si trochu zábavy. Co ale dělat v době, kdy nemáme možnost se společně setkat? Co takhle poslat večírek lidem přímo domů?

Vaši zaměstnanci ani klienti tak nemusí přijít o koncert oblíbené kapely, slíbený stand-up či jiný zábavný program. Jen si ho vychutnají z pohodlí domova formou on-line přenosu. Sdílet dojmy se svými kolegy budou moct skrze live chat. Stejně, jako k tomu v této době přistupujeme při online konferencích, webinářích či online poradách.

homebox_blog_1080x600_03
homebox_blog_1080x600_03

Vybranou zábavu můžeme dodat také formou záznamu a je jen na vás, jestli ji „zkonzumují“ ve stanoveném čase společně se svými kolegy nebo každý individuálně. A pokud své zaměstnance či obchodní partnery každoročně odměňuje formou netradičního dárku, namísto pořádání vánočních nebo novoročních eventů, máme řešení i pro vás. Připravíme a doručíme všem balíček, jehož obsahem bude něco dobrého pro zlepšení nálady a trocha zábavy - třeba předplatné streamovací služby nebo dobré knihy, deskové hry či on-line kurzy.

homebox_blog_1080x600_04
homebox_blog_1080x600_04

Vše vytvoříme na míru pro vás. Se stejnou péčí, jakou klademe na organizaci firemních eventů.

Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás.