Letní teambuilding
jako lék proti pozůstatkům
zimní deprese

Naplánujte letní teambuilding
Naplánujte letní teambuilding

Venku už je notně nad nulou. První jarní paprsky lákají nejen bledule a sněženky, ale také milovníky venkovních aktivit – jako jsme my. Večery v hygge stylu u krbu se svařákem už jsou za námi, je čas zavézt kola do servisu, oprášit běžeckou výstroj a vyrazit vzhůru do probouzející se přírody.

Všimli jste si, že vaši zaměstnanci poslední dobou konzumovali příliš mnoho čokolády, občas u monitoru usínali a měli viditelně menší chuť do pracovních úkonů, které obvykle vykonávají s neutuchajícím elánem? Mohou trpět pozůstatky tzv. zimní deprese! Tuto sezónní poruchu jim můžete pomoct zmírnit například terapií světlem nebo lze chybějící serotonin doplnit jiným způsobem.

My navrhujeme zapojit je do přípravy letního teambuildingu! Představa hřejivého slunečního svitu, pobytu na čerstvém vzduchu s fajn kolegy a možnost vyzkoušet si nevšední aktivity dalece překračující hranice každodenního pracovního procesu, je zase spolehlivě nastartují.

Na odbourání stresu a chmur jsme specialisti. Chuťové buňky labužníků a milovníků gastronomie potěšíme příjemně stráveným dnem se šéfkuchařem michelinské restaurace. Sportovní nadšence navnadíme nepřeberným množstvím adrenalinových aktivit od jízdy na čtyřkolkách až po souboje dračích lodí. Umíme ztvárnit nejrůznější historická období, ale hlavně rozdávat radost a rozproudit endorfiny a adrenalin v žilách. Seženeme pro vás třeba svítivě zeleného jednorožce, ale nezapomeňte, že každou akci je potřeba plánovat včas! Letní akce plánujeme jako svědomití evenťáci už v zimě!

Jsme tu pro vás, pokud:

-       máte speciální požadavky a originální nápady
-       upřednostňujete akce naplánované do posledního puntíku
-       chcete profíky s 25 lety praxe a fajn referencemi
-       fandíte jednorožcům