Máme pro vás skvělou zprávu

newsletter_web
newsletter_web

Po několika měsících byl znovu otevřen největší outdoorový eventový prostor. Ptáte se, který? Přece celá Česká republika. Všechna krásná místa, kde je možné udělat BEZPEČNÝ EVENT v přírodě. Vypněte počítače a vezměte konečně svoje klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance někam do přírody. Máme pro vás skvělou zprávu.

Krásný výlet přírodou na segwayích či na kolech, túra po horách s bonusem v podobě dobrodružství na ferratách, plavba na řekách v kánoích nebo na raftech, úžasný den na hradech a zámcích, ve vinici či v pivovarském dvoře a nebo třeba sportovní den na krásných místech u českých přehrad, kde si mohou vaši hosté užívat ve vodě i na suchu… To vše může být samozřejmě hlavní téma vašeho eventu, ale také zábava po skončení jeho pracovní části.

bezpecny event-AE-09
bezpecny event-AE-09

 

Event pod širým nebem považujeme za vhodnou, vítanou a zcela bezpečnou formu podpory mezilidských vztahů a vztahu ke značce.

Jsou samozřejmě formáty, zejména pracovní, kterým otevřené nebe nesvědčí. V poptávkách našich klientů po pracovních eventech vidíme odklon od striktně online eventů k eventům hybridním a samozřejmě i snahu vrátit se ke klasickým formátům.

Také tyto eventy opět ve striktním režimu BEZPEČNÝ EVENT pro vás rádi připravíme.

Takže přivítejme léto a pojďme si užít eventy plné slunce.

Těšíme se na vaše briefy i na vaše dotazy.

Za celý tým zdraví Petra, Dan, Luděk a Saša.