Firemní konference

Získejte pozornost neotřelou prezentací

V Arkadii věříme, že každá akce nezávisle na svém charakteru může být jedinečná. Ukažte, že zažité stereotypy pro vaši společnost neplatí a uspořádejte firemní meeting, v němž si pracovní povinnosti notují s neformálními a odlehčenými částmi. Umíme vám pomoci nejenom s konceptem a organizací, ale například i layoutem slidů.

Firemní konference trvají zpravidla jeden den. Postavte se této výzvě a udělejte z ní příležitost. Zanechejte v účastnících díky kreativnímu konceptu silný dojem. Arkadie vám pomůže zorganizovat akci, která bude reprezentovat vaši značku a potřebné informace budete komunikovat efektivně a originálně.

Kongresy a konference
Kongresy a konference

Vy máte termín,
my zkušenosti

Na kontě máme přes 50 uspořádaných firemních konferencí, jejichž příprava nám zabrala v průměru od dvou do čtyř měsíců. Ať už máte konkrétní představu nebo stále váháte, za jaký konec celou akci uchopit, náš tým je tu od toho, aby vám pomohl. Svěřte nám cíl, kterého chcete dosáhnout, a my zajistíme vše potřebné. Naše řešení mají pouze ty limity, které si vy sami nastavíte.

Kongresy a konference
Kongresy a konference

Konference na míru

Zorganizování firemní konference vyžaduje komplexní a do detailu promyšlený plán. Relevantní agenda a neotřesitelný řečník jsou samozřejmými prvky celého konceptu, které ale nejsou jedinými částmi skládačky s názvem konference nebo kongres. Dodržení timingu jednotlivých přednášek, zajištění dobrého rautu a odlehčující afterparty jsou klíčem ke spokojenosti účastníků. To vše a mnohem více doplníme o neotřelé audiovizuální řešení.

Síla detailů

Stejně tak, jako vy chcete zapůsobit u svých kolegů nebo zaměstnanců, i nám v Arkadii záleží na dobrém dojmu. Jsme detailisté, pro které je důležitá vzájemná důvěra. Profesionální a pozitivní přístup je základem našeho know-how. Nenecháváme prostor pro chyby a vaše spokojenost je naší prioritou.

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.