O nás

Přes dvě dekády zkušeností

Dali jsme dohromady dovednosti a ostřílený tým, abychom dovedli každý nápad posunout od konceptu přes projektový management až po realizaci. Na cestě eventové agentury jsme otočili každý kámen od roadshow přes firemní akce pro tisíce účastníků až po teambuildingy s nejrůznějšími náměty a aktivitami. Nápaditost prochází všemi částmi naší práce, máme letité zkušenosti s designem a reklamními materiály a díky tomu poskytujeme komplexní řešení. Jsme tvůrci zážitků a událostí, které formují lidské vazby mezi značkami, jejich cílovou skupinou nebo zaměstnanci.

Brand, který tvoří lidé

Náš tým je složený z energických duší, které již od roku 1994 nepřetržitě pracují na tom, aby z každé příležitosti vytěžily maximum. Máme za sebou bohatou historii plnou organizování eventů nejrůznějšího druhu, díky čemuž jsme získali unikátní know-how, které v kombinaci s naší tvořivostí a lačností po wow efektu tvoří gró naší práce. Za dobu fungování Arkadie jsme zrealizovali projekty za více než miliardu korun, ročně si na konto připíšeme okolo 200 zorganizovaných akcí

Váš respekt si chceme zasloužit

Dobrý vztah s klientem je pro nás klíčový. Chceme se o vaší společnosti dozvědět víc, naladit se na stejnou vlnu a vytvořit společně projekt, který předčí vaše očekávání. Ať už to má být bez kravat, exkluzivně nebo netradičně, jsme ti správně zapálení puntičkáři, kteří se nebojí jít za hranice domněle nemožného. Svoji práci děláme rádi. Chceme být agenturou, ke které se budete vracet. Jeden z našich klientů to dělá už 20 let.

Energie
Nikdy nemáme dost a neustále se chceme rozvíjet. Koupili jsme podíl v digitální agentuře a pustili se do nového projektu, kterým je Wallmarketing. Potrpíme si na odpovědné podnikání – třídíme odpad, účty platíme včas a jsme dobře pojištění. A na účet nám můžete připsat také aktivní členství v rámci Regionální hospodářské komory.
O nás
Stabilita
Vážíme si toho, že s námi klienti zůstávají dlouhodobě. S řadou z nich spolupracujeme již 10 let. Ceníme si zároveň našich zkušených zaměstnanců, kteří jsou nepostradatelnými částmi mozaiky naší eventové agentury. Průměrně člověk v Arkadii pracuje 7 let a dva exempláře už dokonce trojnásobně déle. Můžete nám věřit, že za tu dobu už se v oblasti organizování eventů pohybujeme poměrně jistě.
O nás
Vášeň
Jsme vypravěči příběhů, jejichž scénáře sami tvoříme. Víme, že dojem, který námi zorganizovaná akce zanechá v jejích účastnících, je klíčový. Jsme zapálení experti, kterým je překonávání hranic vlastní. Chceme si být jistí, že služby, které vám doručíme, jsou ty nejlepší. Proto je často na vlastní kůži zkoušíme. Jsme Arkadia.
O nás

Rádi vám pomůžeme

Žádný nápad není špatný a všechno má svoje řešení. Ať už máte konkrétní představu o tom, s čím vám můžeme pomoci, nebo jste teprve na samém začátku, neváhejte se na nás obrátit.

Luděk
Luděk Rychtar
CEO | Guru
724 668 212
Petra 2
Petra Juránková
Key Account Manager
724 668 249

V Arkadii se nespecializujeme pouze na eventy. Jsme jednou z nejdéle fungujících českých reklamních agentur, moderní sdružení profesionálů z různých oblastí reklamy. Díky tomu jsme schopni pokrýt široké spektrum projektů, které zahrnují kreativu, produkci, média a wallmarketing.

www.arkadia.cz     www.wallmarketing.cz