25 let KPMG exkluzivita momentů

Výroční event,
kde noblesa je
až na druhém místě

Pro největší poradenskou a auditorskou firmu
v České republice KPMG jsme zajistili
konání výroční oslavy v prostorách pražského
žofínského paláce. Akcentovali jsme nosné
hodnoty a ku příkladu klasické krájení dortu
nahradili originální talk show.

0
účastníků
0
růží pro dámy
0
dnů příprav
Firemní výročí
Firemní výročí

Bez výjimek originální

Novorenesanční budova hrdě stojící na Slovanském ostrově v samém srdci Prahy vás vždy lákala, dovnitř se vám však nahlédnout nepoštěstilo. Nyní konečně vcházíte do prostor, které už samy o sobě napovídají, že dnešní večer bude graciézní. Rytmický klapot podpatků přítomných dam v krásných šatech vás doprovází při stoupání po schodech až ke dveřím velkého sálu. Vcházíte dovnitř a usedáte na měkce polstrovanou židli. Na velkém plátně, které se zdvořile sklání nad pódiem, probíhají videa shrnující historii společnosti i okolnosti jejího vzniku.

Firemní výročí
Firemní výročí

Vedle pak pyšně postává velké číslo, jež je pro dnešní večer tak důležité – pětadvacítka. Před tolika lety KPMG vznikla, aby pomohla přechodu státu ze socialistického hospodářství na tržní ekonomiku. Cítíte hrdost, že toho můžete být součástí života této společnosti. Co se však s vašimi pocity stane v okamžiku, kdy se na pódiu jako moderátor večera objeví Marek Eben, lze popsat jen v superlativech.

Firemní výročí
Firemní výročí

Spolu se zajímavými osobnostmi křtí knihu nesoucí název 25 let svobodného podnikání a následně si k sobě na piedestal postupně zve hosty k malé talk show, mimo jiné například oba zakladatele Jana Žůrka a Františka Dostálka. Věděli jste, že působíte ve velké firmě, ale přemýšlet o všem v takových souvislostech, které společně utvářejí jingly a rozhovory se zajímavými personami, vás doposud nenapadlo. Ta idea vás jednoduše okouzlí.

Firemní výročí
Firemní výročí

Nemusíte se ale obávat, že by celý večer měl pouze formální charakter. Brzy sympatického moderátora vystřídá po čertech vysoký muž se zlatem v hrdle a vy se rozvlníte v rytmu skladeb B-Side Bandu v čele s Vojtěchem Dykem. O hladký průběh tohoto company eventu se stará tým 21 profesionálů, a tak víte, že se můžete bezstarostně bavit na akci, která bude ještě dlouhou dobu rezonovat v pamětích zúčastněných.

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.