DataSpring společně v jednom rytmu

Energií nabitý teambuilding

Pro jednu z nejrychleji rostoucích technologických firem v České republice jsme připravili rytmický teambuilding trvající dva dny. Zaměstnanci DataSpring řešili v centru Moravských Benátek nejenom strategické směřování firmy a zdokonalovali dovednosti potřebné pro bezproblémový chod společnosti, ale zároveň se učili i nové věci. A aby měli po dobu teambuildingu veškerý komfort, zajistili jsme výhradní pronájem hotelu Antoň.

Teambuilding
Teambuilding

Hodně práce
a ještě více zábavy

Do navigace zadáváte název města ležícího na Vysočině, které zároveň figuruje na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Právě tato lokace bude dějištěm dvoudenního teambuildingu, který pro vaši divizi zaměstnavatel zorganizoval. Těšíte se, jaký program je připravený po skončení nezbytné pracovní části. Víte, že je potřeba v prvé řadě pořádně zamakat a až pak se můžete těšit na zaslouženou odměnu. Silnice ubíhá pod koly vašeho auta a vy horlivě přemýšlíte, co že to na vás v Telči čeká.

Teambuilding bubnování
Teambuilding bubnování

A konečně jste se dočkali. Strategické plánování a zhodnocení práce vašich týmů je za vámi a nadešel čas pro oddechové aktivity. Moderátorské role se chopí známá členka hudební skupiny a zkušená moderátorka Hanka Koutná a vy jste vděční za její charismatickou povahu, která vás po náročném dni znovu vtáhne do víru dění. Ještě dnes večer je pro vás připravené bubnování se zkušeným lektorem. Společně se všichni naučíte jeden z rytmů a když se po chvíli rozduní celý sál, nestačíte se divit, kolik energie jste za tak krátký moment zvládli vytvořit. Najednou začínáte rozumět tomu, jak důležitý je týmový duch a jednotnost, na čemž se shodnete i při profesionálem vedené degustaci pivních speciálů, ručních pracech nebo úkolech testujících zručnost.

 

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.