eD Systém a jeho cirkusový večer

VIP event plný humoru

Pro největšího distributora IT a výpočetní techniky v České republice jsme v rámci konference Ed Expo zorganizovali večerní party s cirkusovou tematikou, které se zúčastnilo 420 lidí. 

VIP event Varieté
VIP event Varieté

Jsme tvůrci nových standardů

Zkuste si na okamžik představit, že se ocitnete uprostřed vyhlášeného SaSaZu klubu, do ruky dostáváte sklenku šampaňského a soustředíte se na úvodní slovo moderátora. Chvíli váháte, zda se pod slušivým cylindrem skutečně skrývá Tomáš Matonoha, ale po pár okamžicích již víte, že tento večer bude skutečně výjimečný. Udílení cen pro nejlepší distributory bude pro tuto noc tím méně překvapivým okamžikem.

VIP event Varieté
VIP event Varieté

Po úvodním vystoupení Cirku LaPutyka se prostorem začíná rozléhat příjemná podkresová hudba v podání kapely Kanci paní nadlesní. Chutné jídlo, dobré pití a příjemná společnost – stěží byste pro studený březnový večer hledali lepší program, v čemž vás ještě utvrdí EN.DRU, jeden z nejlepších beatboxerů v Evropě. Umělci z LaPutyka v průběhu večera předvádějí kousky, u kterých se tají dech. A hlavně si nezapomeňte pořídit důkaz ve fotokoutku, protože až se ráno po téhle VIP akci vzbudíte, možná tomu stále nebudete moci uvěřit.

VIP event varieté
VIP event varieté

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.