Expresně pro TNT Express

Teambuilding,
o němž jste si ráno
mohli přečíst

Více než dva tisíce let starou tradici dračích lodí
jsme přenesli do vinařské oblasti na novomlýnské
nádrže. Na celofiremním teambuildingu společnosti
poskytující přepravní služby jsme si i my troufli
vytvořit expresní a unikátní produkt
– tištěný plátek, který vznikl
během jedné noci.

0
dračí lodě
0
drinků
0
časopisů
Teambuilding Den dračích lodí
Teambuilding Den dračích lodí

Nechejte se unášet na vlně ranní kávy a novin

Tak už jste také tady. Ze všech koutů republiky se do jihomoravských Pasohlávek sjeli vaši kolegové z TNT Express, a i vaše maličkost konečně může obdivovat mušovský kostel svatého Linharta klidně stojící uprostřed velké vodní plochy. Již zanedlouho se tu odehrají bouřlivé závody na dračích lodích. Celkem devět týmů se rozjede po trati na rozlehlé přehradě. Profesionální moderátorskou práci odvádí Vojtěch Bernatský, který je mimo jiné mistrem světa právě v závodech na těchto vykutálených bárkách. A aby zábavy na vodě nebylo málo, máte možnost vyzkoušet si také aquazorbing.

Teambuilding Den dračích lodí
Teambuilding Den dračích lodí

Co jen to může být?

Zdálo se to snadné, ale když z velké koule naplněné vzduchem vylézáte doslova po čtyřech, jste rádi, že popadnete dech. Přidat se tedy ke skupince, která kreativně vytváří mandalu z barevného písku, se jeví jako docela dobrý nápad. Navíc – mandalu jste doposud vždy vybarvovali pastelkami, a tak jste více než zvědaví na tuto novinku. A že se vám to povedlo náramně! Poplácáte se s kolegy po zádech a už vás za uši tahá jemné ťukání. Co jen to může být? Zvídavě se vydáváte na průzkum, až vás nenápadný zvuk zavede k zelenému stanu. Pod jeho střechou se tyčí velký pískovcový útvar, z něhož právě několik statečných vytesává sochu draka. 

Teambuilding Den dračích lodí
Teambuilding Den dračích lodí

A zatímco o pár hodin později

Rychle se chopíte náčiní a chcete přidat ruku k dílu, ačkoliv to bude vaše premiéra. Takovou šanci si ale nemůžete nechat proklouznout mezi prsty. Jste příjemně unavení a už se těšíte na večer, kdy budete mít možnost zabubnovat si jako praví bojovníci s drakem. A zatímco o pár hodin později spokojeně usínáte, organizační tým čeká pořádná noční šichta. Nemáte ani nejmenší tušení o tom, že ještě před začátkem teambuildingu vznikl layout novin, které si ráno budete moci přečíst u snídaně. Nasbíranou fotodokumentaci sází DTP tým do připravené struktury a vy se máte rozhodně na co těšit. Garance mnoha překvapených pohledů je zaručena.

Teambuilding Bubnování
Teambuilding Bubnování

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.