Firemní prezentace pro Kooperativu a Breitling

Aviatická pouť
dvakrát jinak

Jedním z hlavních partnerů tradiční stálice na pardubickém letišti – Aviatické pouti – je již mnoho let společnost Kooperativa. Arkadia pro ni dlouhodobě zajišťuje nejenom prezentaci, ale také hostitelský servis pro její obchodní partnery. Naše práce pro Kooperativu zaujala také švýcarského výrobce luxusních leteckých hodinek Breitling, a tak jsme pro ročník 2017 měli na starost servis hned pro dva klienty zároveň.

Aviatická pouť
Aviatická pouť

Držte si klobouky,
bude to jízda

Nad hlavou se vám prohánějí prvotřídní letadla pilotovaná výtečnými letci. Z jejich akrobatických kousků se vám až točí zem po nohama, a tak oceníte, že zázemí Aviatické pouti tvoří spousta stánečků a větších stanů, kde se můžete posilnit a tematicky zabavit. Dva stany mezi všemi ale vynikají. Do detailu propracované maličkosti vás zaujmou na první pohled. Máte chuť na klasická 50. léta nebo vám více učarovala luxusní moderna?

Aviatická pouť - Kooperativa
Aviatická pouť - Kooperativa

KOOPERATIVA

Prvně zamíříte do stanu v army stylu, do kterého vás doprovodí nefalšované pytle s pískem. Hned, jak vstoupíte, ujmou se vás usměvavé hostesky oblečené jako z historického amerického trháku. Hnědobílý stan Kooperativy s podtitulem Na křídlech naděje vás výborně pohostí, a dokonce si můžete i poslat pohled. Po milém návratu do minulosti vás teď ale přepadla chuť na něco trochu modernějšího.  

Aviatická pouť - Breitling
Aviatická pouť - Breitling

BREITLING

Černožluté slunečníky, bannery a muži oblečení v leteckých kombinézách s logem Breitling vám připomínají legendární Top Gun. Stylově oblečené hostesky vás usadí na velký bílý gauč a vy máte možnost si na okamžik oddechnout. Nelze si nevšimnout všudypřítomných luxusních hodinek Breitling, které jsou neodmyslitelným symbolem společenského postavení. Okolo vás pobíhají děti s modýlky letadel a vy už zase pomalu nabíráte energii a můžete se vyrazit podívat na další akrobatické kousky letců Aviatické pouti. 

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.