Garden party na zelené louce

Pár čísel z eventu

Firemní narozeniny LOMAX 30 oslavili zaměstnanci a VIP hosté ve stylovém party prostoru, který jsme postavili uprostřed vinohradů.

0
minut zábavy
0
video jinglů
0
hudebníků
lomax-oslava30let-451
lomax-oslava30let-451

Strhující program na pódiu

V průběhu odpoledne, večera a noci se na pódiu vystřídaly tři hudební skupiny, světelná show světoznámého uskupení Pyroterra a bohatý narozeninový program plný projekcí na velkoplošné LED obrazovce. To vše pod taktovkou populárního herce, baviče a moderátora Martina Dejdara. Vrcholem večera bylo multimediální vystoupení americké skupiny #NO FILTER, která speciálně pro tuto příležitost přiletěla z Floridy.

lomax-oslava30let-148
lomax-oslava30let-148

Interaktivní soutěže o hodnotné ceny

Interaktivní soutěž pro hosty o atraktivní ceny jsme připravili na digitální platformě. Zajistili jsme tak nejen uživatelsky snadnou obsluhu a rychlé vyhodnocení, ale zejména velmi vysokou účast. Podstatou soutěže byly tipovací otázky z prostředí LOMAXu. Například: Kolik kilometrů najezdila všechna firemní vozidla za 30letou historii LOMAXU? Jednalo se o skvělé zpestření již tak nabitého programu a citlivou prezentaci firmy v rámci oslavy.

lomax_uvod_ref_bez-graf_velke
lomax_uvod_ref_bez-graf_velke

Eventový prostor, který vyrostl doslova přes noc

Event proběhl na zelené louce v areálu Vinařství Kraví hora v Bořeticích. Prostoru vévodila špičkově technicky vybavená stage s LED obrazovkou přizpůsobená rychlému střídání kapel. A to včetně americké multimediální formace #NO FILTER, která do České republiky přiletěla bez jakékoliv techniky a instrumentů – a jejich zajištění byl tedy skutečný produkční oříšek.
Party stany přesahující souhrnnou rozlohu 500 m2, občerstvovací stany, komfortně vybavená chill-out zóna, fotokoutek, odpovídající zajištění hygieny, ochranka, lékařská služba a samozřejmě odpovídající pořadatelský tým.

A jak to celé dopadlo?

Skvělá party, tradičně objednané skvělé počasí, spokojenost hostů a také zadavatele. Nejlepším důkazem byly soukromé sociální sítě plné fotek a stories z eventu.

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.