GSK teambuilding s andělskými křídly

Bavit se, komunikovat hodnoty a inspirovat se

Pro jednu z největších farmaceutických společností na světě GSK jsme připravili nabitý teambuilding, který v sobě zrcadlil ušlechtilé poslání společnosti – zlepšení kvality lidského života a možnost být aktivnější. V Arkadii se nám podařilo tyto hodnoty kreativně uchopit a vytvořit koncept na míru obsahující pracovní a neformální část. V malebném okolí brněnského resortu Maximus vznikla stanoviště, které měly pod palcem záchranné složky a testovaly, jak si účastníci firemní akce dovedou poradit v náročných situacích. Logicky pak musel následovat zasloužený odpočinek ve wellness a večerní party. Ani ta ale nebyla jen tak ledajaká!

Připravte se zazářit

GSK_Angels_01
GSK_Angels_01

Když se díváte na oblečení, které máte sbalené, napadá vás jediné – tenhle lednový den nebude ani zdaleka jako každý jiný. Plavky, zimní bunda a bílé koktejlové šaty. Lze vůbec tolik různorodých aktivit vtěsnat do jediného den? Už za okamžik zjistíte, že když se organizace ujme ta správná agentura, netradiční zážitky na sebe nenechají dlouho čekat. Jakmile dorazíte k Hotelu Maximus a už z dálky vidíte horkou páru stoupající z termálních bazénů, tvář se vám rozzáří spokojeným úsměvem. Wellness pobyt si ale budete muset nejprve tak trochu zasloužit.

GSK Angel Elements
GSK Angel Elements

Losem se rozřazujete do týmů a zachumlaní jako sněhuláci vyrážíte do okolí brněnské přehrady a hotelu. Čeká na vás celkem pět stanovišť, kde vám záchranáři a hasiči vysvětlují a demonstrují klíčové situace při záchraně lidského života. Po teambuildingové hře si jdete odpočinout do wellness a potom se už rychle připravit na večerní party.

GSK Angel Elements
GSK Angel Elements

Nejenom, že se skvěle bavíte s hudební skupinou ARRHYTHMIA, ale zároveň se pořád necháváte nést na vlnách andělských křídel. Můžete do Angel Boxu napsat jméno jednoho člena firmy, o němž si myslíte, že je pro své okolí andělem. Podílíte se také na sbírce pro nemocné dítko jedné z vašich kolegyň. A co by to bylo za akci, kdyby z ní nebyly pořádně tematické fotky. Nasazujete si svatozář a křídla, chytáte další kolegy a rychle tenhle nezapomenutelný den zvěčnit ve foto koutku!

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.