Konference přímo ve výrobě WALTER

Tradiční akce
v netradičním prostředí

Když máte výrobní závod, kterým se můžete skutečně pochlubit, proč hostit své obchodní partnery v prostorách hotelu či kongresového centra. Pro strojírenskou firmu jsme realizovali Mezinárodní dodavatelský den přímo ve výrobě a to za téměř plného provozu. Všichni hosté tak mohli nakouknout doslova „pod pokličku“ a zažít velmi netradiční den.

Konference WALTER
Konference WALTER

Konference - exkurze - konference

Uprostřed výrobní haly jsme postavili kompletní zázemí konferenční techniky včetně nezbytných tlumočnických kabin, prostor pro auditorium i nezbytný catering. Co na tom, že doslova za zdí se pracovalo a vyrábělo. Vlastně naopak, právě tohle byl ten největší zážitek. Dvě projekce, celá řada speakerů, tlumočníci a záplava důležitých informací, tempo hodné strojírenské výroby. Následuje komentovaná prohlídka výroby a pak zase pokračuje konference.

Konference WALTER
Konference WALTER

Dobré jídlo, základ dobré nálady

Ani v takto netradičním prostředí jsme nemohli zapomenout na pravidelný přísun nezbytné energie. Občerstvovací zóna ve všech pauzách praskala ve švech. A opět kouzlo chtěného – všude okolo stroje a běžící výroba.

Neumíme si představit, jak by šla strojírenská firma představit ještě více. Však posuďte sami. 

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.