Konference TopTen společnosti Kooperativa

Za špičkovou práci
náleží
špičkové ocenění

Jedna z největších pojišťoven v České republice Kooperativa každoročně pořádá prestižní event, jejíž součástí je ocenění nejlepších obchodníků roku. Pro tento účel připravila Arkadia noblesní akci korunovanou plesem v duchu StarDance. Konference i galavečer se odehrál v prostorách karlovarského Grandhotelu Pupp a moderátorský post nemohl zastat nikdo jiný než Tereza Kostková.

Konference Top Ten Kooperativa
Konference Top Ten Kooperativa

Slavnostní vyhlášení nejlepších

Poté, co vstoupíte do zeleně nasvíceného sálu, čeká vás a dalších 220 hostů každoroční zhodnocení roku a slavnostní vyhlášení těch nejlepších. Atypická audiovizuální projekce kombinující vizualizaci animovaných jinglů s živým přenosem upoutá vaši pozornost a jen čekáte na okamžik, kdy se na plátně promítne i vaše maličkost. Vyhlašovaných kategorií je celá řada a mnozí přítomní za chvíli zažijí svůj okamžik slávy.

Konference Top Ten Kooperativa
Konference Top Ten Kooperativa

Ples v duchu StarDance

Vše pracovní již bylo řečeno, ceny jsou předány a atmosféra se mění jako mávnutím kouzelného proutku. Moderátorka vítá na parketu známého tanečníka Jana Ondera a Lucii Hunčárovou. Můžete od nich načerpat inspiraci, až si sami půjdete zatančit na hudbu slavného Metro Big Bandu. Střevíce tu dnes večer ale určitě protančit nechcete. Zláká vás totiž afterparty v Becher’s Baru, jehož interiér odpovídá staroanglickému stylu. Jednoduše nenahraditelný večer.

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.