KONICA MINOLTA na hrad

Dobrodružná a promyšlená firemní akce

KONICA MINOLTA je akční společnost, která ví, že v byznyse není radno podceňovat soupeře. Proto jsme tentokrát v Arkadii vymysleli koncept firemního teambuildingu, na němž se účastníci nejenom dozvěděli všechny potřebné informace o dění ve společnosti a jejím směřování, ale především si prověřili svoje dovednosti potřebné k úspěšnému tažení na bitevním poli v podobě záludného a neoblomného trhu. Do prostor hradu Roštejn jsme směřovali napínavou hru inspirovanou pevností Boyard.  

Teambuilding Pevnost Boyard
Teambuilding Pevnost Boyard

Kdo je připravený,
toho nic nezaskočí

Vstupujete do třešťovského hotelového pokoje a ještě, než položíte kufr na zem, všimnete si záhadné obálky ležící na posteli spolu se třemi šipkami. Následují instrukce, abyste šipky nezapomněli vzít na první aktivitu, která se odehraje už zanedlouho. Adrenalin ve vašich žilách stoupá, a tak dlouho neváháte a vybavení spěcháte na společné setkání k autobusu směrem k hradu Roštejn. A jakmile zahlédnete terče s názvy konkurenčních firem, rychle pochopíte, co vás čeká. Hrůzu nahánějící postava v kápi vysvětluje, co je cílem této zapeklité hry a jakým způsobem jej můžete dosáhnout.

Teambuilding Pevnost Boyard
Teambuilding Pevnost Boyard

Fibonacciho posloupnost? Zručnost při pohybu v pavoučí síti, lukostřelba nebo Vitruvianova figura? Nestačíte žasnout, jaké záludnosti si na vás organizátoři vymysleli. Rázem pochopíte, že není od věci mít při sobě týmové kolegy, se kterými se společně dovedete dostat přes jednotlivé úkoly až ke kýženému cíli. Ne všechny úkoly jsou ale pouze zkouškou vašich nervů nebo síly. Rytmické bubnování, které je jedním z úkolů, dokonale zklidní vaše rozbouřené herní já a vy najednou získáte pocit, že komplexita tohoto teambuildingu snad už nemohla být výraznější. 

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.