KOOPERATIVA Mezinárodní hudební festival Český Krumlov

Kooperativa Krumlov pro VIP
Kooperativa Krumlov pro VIP

Sada eventů pro VIP klienty

Arkadia zajišťuje už od roku 2012 v rámci krumlovského hudebního festivalu hostitelskou péči a doprovodný program pro významné hosty pojišťovny Kooperativa, která je tradičním partnerem festivalu. I proto je velkou výzvou, abychom pokaždé přinesli nový, jedinečný koncept. Tentokrát jsme zahradu společnosti Kooperativa, místo, které skýtá pokaždé mnoho možností ke komunikaci s VIP klientelou, uspořádali zcela novým způsobem, v přírodních barvách a materiálech. S nadhledem a elegancí. S tradiční péčí a servisem hostům na nejvyšší úrovni.

reference_Koop_Krumlov_09
reference_Koop_Krumlov_09

Koncept jsme postavili

Koncept jsme postavili na myšlence „Když dřevo rozehraje svůj part“ s odkazem na zemitost, přírodnost, místní suroviny, originalitu a energii Českého Krumlova. I vizuální stránka pracovala s touto emocí. Od letokruhů, které jasně odkazují na tradici a historii, po lehkou asociaci tohoto tvaru, kterou nalézáme v hudbě jako takové. Motiv jsme obohatili o symbol gramofonové jehly jako asociaci spojení s hudbou i jako symbol přenosu energie mezi hosty a Kooperativou. I prostředí zahrady a podpůrné aktivity propojoval stejný motiv - dřevěný mobiliář, dřevěné dekorace, květiny, přírodní materiály…  Tak, aby hosté cítili dokonalou souhru.

reference_Koop_Krumlov_12
reference_Koop_Krumlov_12

B2C promo

Během trvání hudebního festivallu se Kooperativa nezapomněla prezentovat i jako partner pro bezpečnou jízdu. V rámci preventivní osvěty bezpečného provozu na komunikacích předával náš promotým návštěvníkům Českého Krumlova na sběrných parkovištích edukativní informační materiály a měřiče hloubky dezénu pneumatik.

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.