KRÁLOVOPOLSKÁ 130 let

Velkolepá oslava na klíč

V červnu 2019 jsme prostor výrobní haly Královopolské proměnili v místo úžasného happeningu s množstvím excelentních účinkujících, mezi jinými zde exkluzivně vystoupil i Miro Žbirka, zakončeného famózní pyrotechnickou show. Moderace se bravurně ujal brněnský patriot Tomáš Matonoha. V autentickém industriálním prostředí se sešli zaměstnanci i zákazníci, na které mimo jiné čekaly tyto „laskominy“.

0
lahví šampaňského za každý rok existence Královopolské
0
originálních eventových videí
0
umělců na scéně
0
minut skvělé zábavy
Kralovopolska_130let_prostory
Kralovopolska_130let_prostory

Z eventového a pořadatelského pohledu nás čekalo hned několik výzev. Starou tovární halu jsme museli přetvořit v úžasný prostor pro oslavu, konkrétně v luxusní restauraci s banketními stoly. Požadavkem zadavatele byla jedna oslava pro všechny cílové skupiny. Museli jsme se tedy technicky i organizačně vypořádat s mixem účastníků od TOP VIP zahraničních zákazníků až po zaměstnance dělnických profesí.
Na pódiu se střídali umělci, v celém prostoru výrobní haly probíhala úchvatná artistická čísla, nad hlavami se promenádovali akrobati. Závěrečná choreografie provázená světelnou a ohňovou show byla skutečným vrcholem celé oslavy. Následovalo afterparty do pozdních ranních hodin.

Kralovopolska_130let_grafika
Kralovopolska_130let_grafika

Nosným motivem pro vizuál oslav 130 let bylo ozubené kolo, které je symbolem Královopolské od nepaměti. Hosty provázelo na všech grafických materiálech i v animacích a eventových videích prezentujících nejzajímavější momenty, výrobky, technologie a milníky společnosti. Ostatně, za 130 let existence je bezpochyby co ukazovat.

Video z eventu

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.