Krumlov na vlnách A. M. s Kooperativou

Firemní event,
v němž se zrcadlí
ušlechtilé tradice

V Arkadii již od roku 2012 zajišťujeme
hostitelskou péči a doprovodný program
pro významné hosty pojišťovny Kooperativa,
kteří jsou pozvaní na Mezinárodní
hudební festival Český Krumlov. Tématem
této akce byla osobnost geniálního
hudebního skladatele.

0
dní
0
hostů
0
šachových partií
Jubileum na hudebním festivalu
Jubileum na hudebním festivalu

Když tři velikáni slaví významné jubileum

Pro letní měsíce jsou typické hudební festivaly, a tak vám pozvánka na Mezinárodní hudební festival Český Krumlov udělá upřímnou radost. Horké červencové dny se hodí strávit v dobré společnosti a nejlépe u vody, proto neváháte ani minutu a vyplňujete registrační formulář na zvací webové stránce vytvořené speciálně pro tento účel. Podle programu vás čeká série hudebních vystoupení, barbecue nebo například posezení v hotelu, který je zařízený ve stylu romantismu a nachází se na levém břehu meandrující Vltavy. Informace o tom, že právě v tomto hotelu můžete být i s drahou polovičkou po celý víkend ubytovaní, vás nadchne. A pokud byste přeci jen upřednostnili jiné prostředí, k dispozici jsou další dva neméně krásné hotely. 

Specialni eventy
Specialni eventy

Nasedáte do auta a do GPS naťukáte jméno města, které figuruje na seznamu světového dědictví UNESCO a již za pár hodin se procházíte úzkými uličkami s malebnými domečky v samotném srdci Českého Krumlova. Slunce vás příjemně lechtá po tváři, když brouzdáte ulicí s názvem Náplavka. Již za malý okamžik proběhne oficiální začátek hudebního festivalu Vivat Festival, po němž na vás čeká raut a posezení v prostorách hotelu Gold. A vůbec se nemusíte bát, že něco nestihnete nebo budete muset i za deště mezi místy přecházet pěšky. Když budete chtít, to luxusní BMW s řidičem zaparkované opodál vás na všechna místa dopraví. 

Jubileum na hudebním festivalu
Jubileum na hudebním festivalu

V hotelu na vás čekají nejenom tematicky laděné visačky na dveřích, ale i roztomilý hrací stojek ve speciální krabičce. Co za melodii asi ukrývá? Stačí natáhnout, pustit, zaposlouchat se a hned zjistíte, že je to Malá noční hudba. Sobotní program začínáte snídaní, která je stejně jako všechny ostatní dobrůtky součástí speciálního menu, které každoročně sestavuje Jaroslav Sapík. Posilnění vyrážíte opět na festival a až do brzkého odpoledne si užíváte hudbu z 15., ale i 21. století. Čas s dobrou hudbou vám rychle uteče a pomalu se vydáváte do ulice Nové Město na zahradu Kooperativy. Skleničku na uvítanou vám nabízejí mladíci tematicky odění v dobovém oblečení a s načechranými bílými parukami. Na krásně zelném trávníku se pyšní originální sochy z dílny Olbrama Zoubka, je pro vás připraveno několik krásně nazdobených stolů, ale nejvíce vás zaujal zahradní stan stojící nenápadně v pozadí. 

Specialni eventy
Specialni eventy

Copak se v něm asi ukrývá? Vydáte se tuhle hádanku rozlousknout a nestačíte zírat. Uprostřed stojící piano je poseté lákavě vypadajícími cukrovinkami, stoly ozdobené kyticemi, svícny, kanapkami a květovanými ubrusy. Čtyři dámy se chopí smyčcových nástrojů a sametovými tóny zpříjemňují celé odpoledne. Po chvíli k vám přistoupí usměvavý muž a tiskne vám do ruky siluetu vystřiženou z papíru, na níž jste si až nápadně podobní. Vůbec jste si ho nevšimli, a přitom po celou dobu našlapuje mezi hosty a vytváří tahle malá dílka. Brzy vás zlákají i velké šachy, a tak si jdete zahrát ještě jednu partii, než Slunce úplně zapadne a malé lucerničky romanticky rozvěšené po zahradě se stanou jediným zdrojem světla. Rozhodnete se ještě pár posledních okamžiků věnovat poslechu festivalové hudby. Zítra z téhle pohádky odjíždíte domů, tak se snažíte zachytit poslední střípky melodií, které budou ve vaší hlavě rezonovat snad až do následujícího roku, kdy se do Krumlova zase vrátíte.

Jubileum na hudebním festivalu
Jubileum na hudebním festivalu

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.