Luxusní galavečer pro BMW Renocar

Vyladěné setkání s významnými zákazníky

Pro brněnské BMW Renocar jsme měli za úkol vyřešit jednoduché zadání – vytvořit takovou akci, ze které její účastníci nebudou chtít odejít. Jak spojit graciéznost, velké množství pozvaných hostů a zábavný program? Využili jsme reprezentační prostory Janáčkova divadla. Nenahraditelné genius loci se vhodně snoubilo se společenskými pravidly, která jsme potřebovali do akce vtisknout, a zároveň jsme našli místo, v němž se může pohybovat více než 1000 lidí v jeden čas. Vrcholem akce pak bylo hudební vystoupení skupiny Elán, která je skutečnou legendou, vystupuje výjimečně a naše cílová skupina ji zná od mládí.

EVENT RENOCAR
EVENT RENOCAR

Legendy na pódiu

Motýlek nebo kravata? Večerní šaty nebo kalhotový kostýmek? Otázka, která v jeden den rezonuje v hlavách více než tisícovky lidí. Je totiž na čase vyrazit na akci, jejíž název jako takový už vypovídá o velkoleposti dnešního dne. Denně se na večer s legendami registrovalo okolo stovky účastníků, takže dá rozum, že ani vy nesmíte chybět. Vcházíte do honosně vyhlížejícího Janáčkova divadla a vítají vás usměvavé hostesky. Připadáte si, jako kdyby celou tuhle parádu někdo zorganizoval jen pro vás.

EVENT RENOCAR
EVENT RENOCAR

Vstupujete do hlavního sálu a nestačíte žasnout. Jak jen na pódium dostali to krásné nablýskané auto, které je hlavním protagonistou dnešního večera? To už asi navždy zůstane tajemstvím pořadatelů, stejně jako vy si ještě dlouho uchováte vzpomínky na jeden exkluzivní večer v Janáčkově divadle. Když totiž prostory rozezní tóny legendární kapely Elán, víte, že víc už jste si pro dnešní večer přát nemohli. A potlesk ve stoje vnímáte jako nutnost. Pro organizátory, BMW 5, nepřekonatelnou hudební skupinu a vlastně celý večer.

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.