Mezinárodní opening

V rekordním čase jsme uspořádali opening prvního Client Engagement Center (CEC) Konica Minolta na světě. Ojedinělého prostoru, jehož DNA tvoří nejnovější technologie a inovace. Být první na světě mnohdy znamená jet závod s časem. A přesně tak vypadala příprava tohoto exkluzivního eventu.

Ideová linka eventu byla, stejně jako samotný prostor CEC, kompozicí inovativních a překvapivých prvků spojených v jeden kompaktní celek. Počínaje futuristickým welcome drinkem přes interaktivní atrakce a stanoviště pro návštěvníky, dechberoucí vystoupení akrobatek, které se spustily na šálách ze střechy výškové budovy, až po catering doslova vytržený z budoucnosti. Úžasná atmosféra eventu doslova dýchá z každého záběru videa, ostatně přesvědčte se ZDE.

Skutečnou výzvou byl i samotný party prostor. Interiér neměl ani zdaleka takovou kapacitu, aby se dovnitř vešlo několik stovek hostů. Připravili jsme proto ojedinělé řešení a nad problematickou terénní nerovností před budovou jsme postavili terasu o celkové ploše 250 m2 výškově navazující na podlahu v interiéru a tu jsme částečně zastřešili kopulí, která umocňovala celý dojem exkluzivity. Zároveň vyvolávala zájem a zvědavost kolemjedoucích vozů na silně frekventované ulici Evropská a plnila tak roli ambientní reklamy na brand Konica Minolta.

O mezinárodním významu celého projektu svědčí také fakt, že pásku slavnostně přestřihli společně s Pavlem Čurdou, managing directorem at Konica Minolta Czech and Slovakia, také představitelé mezinárodních struktur Konica Minolta Inoue Shintaro, Head of Video Solution Service, a Dennis Curry, Executive Director and Deputy CTO. Hosté si pak mohli premiérově vyzkoušet například inteligentní kamerové systémy Mobotix v reálných situacích, prohlédnout si nejnovější technologie z oblasti produkčního a industriálního tisku a také se podívat do vývojového centra. A samozřejmě užít si skvělý event světového formátu.

Celý projekt prostor CEC se připravoval a budoval mnoho měsíců, grafické studio Arkadia se aktivně podílelo na tvorbě identity a celý prostor jsme vybavili atraktivním wallmarketingem – realizaci si můžete prohlédnout ZDE.

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.