Mezinárodní TESCO teambuilding

S námi můžete přemýšlet ve velkém

Pro české, slovenské, polské a maďarské marketingové týmy společnosti TESCO jsme kompletně připravili dvoudenní program s kulinářskou tematikou. Na 250 lidí se sjelo do přerovského hotelu, kde na ně však čekalo více než jen společné vaření.

Gastronomický event
Gastronomický event

Nejlepší z nejlepších

Už jste si někdy do kufru balili kuchařskou zástěru a buzolu zároveň? Tentokrát s touto variantou počítejte. Na mezinárodní setkání marketingových týmů totiž nejedete pouze degustovat víno. Do Přerova v samotném srdci Evropy se začínají sjíždět vaši oboroví kolegové. Marně se snažíte rozpomenout na nějaký vtip, v němž se sejde Čech, Slovák, Polák a Maďar a zároveň v koutku duše doufáte, že nějaký podobný nevznikne na základě právě se odehrávajícího setkání.

Gastronomický event
Gastronomický event

Čeká vás týmová soutěž, v jejímž rámci máte za úkol uvařit z připravených surovin. Oddychnete si, když nahmatáte arch papíru s připraveným postupem. Ono už pouhé vymyšlení názvu a grafiky vaší imaginární restaurace dá zabrat! Naštěstí jsou vám ale k ruce také profesionální šéfkuchaři, kteří se dohromady pyšní 30 medailemi z mezinárodních soutěží. Nakonec na vás čeká chutná odměna.

Gastronomický event
Gastronomický event

Z prezentovaných dobrot všech týmů složíte raut, na němž si společně pochutnáte. Nicméně na afterparty se raději držíte zkrátka. Proslýchá se, že vás zítra čeká soutěž ve stylu geocachingu. A tak když už jste součástí tohoto speciálního teambuildingu, nechcete se nechat zahanbit a na fotografiích, které vznikají v průběhu celé akce, vypadat kysele.

Gastronomický event
Gastronomický event

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.