Neobyčejná prezentace MUT Tubes

Jedinečný koncept ve veletržním Brně

Perfektní a neotřelá prezentace, inovativní a moderní zázemí. To vše se nám podařilo skloubit do jediného dne. Společnost MUT Tubes dosud patřila mezi neodmyslitelné vystavovatele Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. V Arkadii ale vznikl nový koncept, jak uchopit prezentaci v rámci veletržního Brna. Pro MUT Tubes jsme vytvořili prostor, kde si mohli zástupci firmy v průběhu dne pracovně popovídat se svými hosty a večer si užít veletržní party – soukromý „Pavillon M“ mimo areál Brněnského výstaviště.

arkadiaevents_MUTT_001
arkadiaevents_MUTT_001

Exkluzivita každé části

Shon, ruch, davy, ale zároveň nové možnosti a vazby. To jsou přívlastky, které doprovází snad každý veletrh. A vy sami byste si zřejmě ty první tři rádi odpustili. Tak co kdybychom vás jako lusknutím prstu z veletrhu přenesli do prostor elegantní restaurace v samotném srdci Brna? Do míst, kde máte možnost posedět na zastřešené terase a projít se přilehlým parkem? A záleží jen na vás, kdy se budete chtít vrátit do prostor Brněnského výstaviště.

arkadiaevents_mutt_02
arkadiaevents_mutt_02

Restaurace Pavillon se na jeden den proměnila v zázemí vaší společnosti. Raut, ve kterém se snoubí všechny chutě světa a vynikající kuchyně šéfkuchaře Jana Kaplana jsou malou třešničkou na dortu dne plného pracovních schůzek. Speciální vodní dýmky Meduse navozují tu správnou poklidnou atmosféru a vy se konečně můžete uvolnit. Večer přichází na scénu velkolepá světelná videoprojekce reagující na pohyby dvou famózních tanečnic. Jejich svébytné vystoupení je vrcholem večera, kdy jste na okamžik dokonce zapomněli, že jste vlastně přijeli na Mezinárodní strojírenský veletrh.

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.