Nezapomenutelná garden party

Pro tradiční vyhlašování nejlepších obchodníků Kooperativy TOPTEN jsme připravili ojedinělý koncept. Kooperativa má 30 let, což je o důvod více udělat event tak, aby hosté byli doslova očarováni. Vsadili jsme na nejvyšší kartu a tou je lokace – Ledeburská zahrada pod Pražským hradem na Malé Straně. Úchvatné místo, které málokdo zná a které podobný event pravděpodobně ještě nikdy nezažilo.

Kaskádové zahrady s neuvěřitelným výhledem na stověžatou Prahu i na klikatící se Vltavu, končící doslova u zdí Pražského hradu daly vzniknout názvu „TOPTEN v zahradách“ i vizuálu akce. Do zahrad jsme umístili několik gastro pointů, kde se mohli návštěvníci při obdivování genia loci místa i celé Prahy občerstvit. Jako hlavní eventový prostor pro jeviště, hlediště i catering jsme využili kouzelné nádvoří.

Program jsme načasovali tak, aby si mohli účastníci vychutnat proměnu místa ve chvílích, kdy den přechází v noc. Tento faktor jsme využili jako podklad pro choreografii eventu. Abychom nezkazili žádný výhled, využili jsme stany s průhlednou střechou. Vyhlašovací ceremoniál jsme realizovali za denního světla, podporou pro vyhlašování byla velkoplošná LED obrazovka „nadupaná“ jingly pro jednotlivé kategorie a představení kandidátů.  Vítězové si užili svoji slávu na pódiu. S přicházejícím večerem se prostorem rozezněly světové hity v podání Moondance orchestru, který všichni znají z pořadu StarDance.

Večer korunovala nevídaná světelná show spojená s vystoupením proslulé skupiny Pyroterra. Svítící tanečníci a akrobaté svými pohyby ovládali barevné ladění celého prostoru včetně teras, což hosté oceňovali spontánními výkřiky a průběžným potleskem.

Sladkou tečkou za úchvatným večerem byla nejen následná afterparty v sousední Palffyho zahradě, ale i série díků samotných účastníků a především klienta – pojišťovny Kooperativa.

AE_ref_TOP10_01_foto
AE_ref_TOP10_01_foto
AE_ref_TOP10_02_KV
AE_ref_TOP10_02_KV

Podívejte se na sestřih z eventu a určitě nám pošlete poptávku na váš event, který připravíme se stejným nasazením.

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.