Night of surprises Renocar

Slavnostní galavečer
a originální prohlídkový okruh

Jedno z největších muzeí BMW ve střední a východní Evropě, moderně strukturovaný areál, značky BMW a MINI. Co mají tyto prvky společného? Odpovědí je brněnská společnost BMW Renocar, která se rozhodla pro téměř 500 hostů uspořádat večer plný překvapení a Arkadia byla eventovým architektem i organizátorem projektu společně s interním týmem klienta. Galavečer doplnil atraktivní prohlídkový okruh plný sportovních prezentací, audiovizuálních prezentací.

0
významní manažeři BMW GROUP
0
stanovišť s motoristickou osobností
0
atraktivních videoprezentací
0
vážených hostů
Night of surprise Renocar
Night of surprise Renocar

Nastupte, ať vám neujedeme!

Osvětlený hlavní vchod nově otevřeného Muzea BMW Renocar vás jako červená nitka tahá dovnitř. Na tuto velkolepou akci, kde se dnes večer sejde na pět stovek hostů, se těšíte už dlouho. Slavnostně dekorovanou budovou korzují pozvaní lidé, které vítá generální ředitel společnosti Renocar Pavel Vránek. Mezi hosty proplouvají také Peter Quintus a Lothar Shupet , vysoce postavení představitelé BMW GmBH. S vášní a zaujetím si prohlížíte interiéry muzea i vystavených vozů, když v tu chvíli vás moderátorka Soňa Baranová, známá tvář České televize, zve na exkluzivní prohlídku celého areálu Renocar Brno. Ať už budete potřebovat autorizovaný servis nebo vás moderní showroomy zlákají k pořízení nového vozu, nyní už víte, že v areálu Renocar Brno je o vše postaráno.

Night of surprise Renocar
Night of surprise Renocar

Jste ohromeni velikostí firmy, ale i jejím technickým vybavením. Šest stanovišť vám nejenom představí jedinečné a do detailu promyšlené části, ale zároveň na vás čeká i překvapení v podobě šesti významných osobností – známého jezdce Dakaru, novináře, hobby cestovatele na motocyklu, okruhového jezdce a BMW produktových specialistů. Po prohlídce se vracíte do budovy muzea, kde celý večer vyvrcholí projekcí filmu o zakladateli společnosti Renocar Miloši Vránkovi. Neubráníte se tomu, aby vás zalil pocit, že pro rodinu Vránků je BMW skutečně srdeční záležitost. Standing ovation střídá krátký proslov Haralda Hölzla, generálního ředitele BMW Česká republika a pak už nic nebrání sladké tečce v podobě jazzové kapely. O významu a úspěchu akce jistě svědčí i fakt, že centrála BMW GROUP umístila na svůj web odkaz rozsáhlou tiskovou zprávu o tomto eventu.

Video z eventu

Producent videa: CREATiDEA

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.