O2 aréna jen pro O2

Firemní akce
v plné parádě

Pro dlouhodobého klienta Arkadie, kterým není nikdo jiný než O2, jsme tentokrát zorganizovali firemní akci pro zaměstnance a jejich partnery, čímž se počet účastníků vyšplhal na 9000. Dějištěm tak velké události byla monumentální O2 aréna, kterou jsme zabydleli nespočtem světel, stovek balónků, ale i hvězd, o kterých se vám jen tak nesní. Karel Gott, Monkey Business nebo No Name a k tomu moderátorská dvojice Těžkej Pokondr.

0
lidí
0
hostesek
0
agenturních hodin odpracovaných na projektu
O2 aréna plná hvězd
O2 aréna plná hvězd

Velkolepý event jako odměna za úspěch

Zrovna se chystáte na největší firemní akci, kterou jste u O2 mohli zažít. Nasedáte do jednoho z desítek autobusů, které ze všech koutů republiky do Prahy přivezou zhruba 5000 účastníků. Jaké to ale bude, až se na jednom místě sejde konečných 9000 lidí, které vlastně běžně ani nemáte šanci potkat? Nedovedete si představit, až budou tisíce z nich tančit na hity No Name nebo Monkey Business. Ale co teprve až přijde samotný král české hudby Karel Gott? Naživo a jen pro vás a vaše kolegy, s nimiž se vám podařilo dosáhnout dlouhodobého cíle, a tak vás chce zaměstnavatel odměnit právě touto akcí.

O2 aréna plná hvězd
O2 aréna plná hvězd

Jedno je jasné – na dnešním večeru si někdo nechal pořádně záležet. Jako by vám patřila celá hala. Ve chvíli, kdy se na vás od stropu vysypou stovky balónků a vy po nich lačně natáhnete ruce, zdá se, že se zastavil čas a vy vnímáte jen ty rozzářené oči kolem vás. To celé ještě umocní středová kostka, kterou pořadatelé využili jako Kiss Cam. Zrovna dvojice vedle vás nadšeně povykuje a doufá, že se dostane do záběru. Vše ale přeruší další vychytávka pořadatelů v podobě live streamování se zaměstnanci O2, kteří se akce nemohli zúčastnit. Ačkoliv je osobně neznáte, v ten okamžik jste si jistí, že vaší firmě záleží na každém jednom člověku a nejste jen číslo v seznamu. Málokdy si připadáte tak výjimečně, jako právě dnes… 

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.