Online adventní setkání-celé Kooperativy

Pár čísel z eventu

„Spolu se těšit, spolu se radovat,
spolu si zazpívat, spolu si notovat.“

0
minut přímého přenosu
0
dní na přípravu
0
techniků na místě
0
minut živé hudby
2_Koop_cechomor_plakat_01
2_Koop_cechomor_plakat_01

Spolu se těšit, spolu se radovat, spolu si zazpívat, spolu si notovat.“

Právě tento podtitul přesně vystihuje obsah online eventu, jehož cílem bylo podpořit team spirit zaměstnanců Kooperativy. V přímém přenosu jsme odbavili komponovaný pořad, kdy se na pódiu střídaly hudební pasáže skupiny Čechomor, oficiální i odlehčené vstupy generálního ředitele Martina Diviše a hostů z oblasti CSR aktivit podporovaných Kooperativou.

3_koop_vanoce_0D7A1443
3_koop_vanoce_0D7A1443

Devadesátiminutový živý přenos jsme odbavili z profesionálního studia. Na gigantickou LED obrazovku o velikosti 15 x 3,5 metru jsme připravili atraktivní animovanou grafiku, ale také řadu znělek a videí. O technické zajištění se přímo na místě staralo 20 profesionálů – kameramani, střihači, technici a samozřejmě osoba nejpovolanější - režisér.

4_nahled_koop_vanoce_0D7A1320
4_nahled_koop_vanoce_0D7A1320

Technicky proběhlo vysílání na uzavřené microsite s přístupem „na pozvání“ a paralelně,  jako záložní varianta,  na privátním YouTube kanále. Interaktivita mezi zaměstnanci a aktéry eventu byla zajištěna prostřednictvím aplikace. Účastníci eventu si také mohli vybrat během hlasování několik písniček na přání.

6_Koop_cechomor_web_01
6_Koop_cechomor_web_01

Projekt „Vánoční notování“ měl speciální microsite. Komunikace se zaměstnanci probíhala prostřednictvím několika reminderů před eventem i po eventu s možností zhlédnutí offline záznamu projektu a také za účelem získání zpětné vazby.

Jsme potěšeni, že jsme mohli přispět k podpoře týmového ducha zaměstnanců Kooperativy a v nelehké době zprostředkovat příjemný zážitek z netradičního předvánočního setkání.

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.