Online TV speciál

AE_ref_KOOP30_01
AE_ref_KOOP30_01

Když potřebujete několika tisícům zaměstnanců předat netradiční a poutavou formou spoustu informací, je nezbytné využít neotřelý a neokoukaný formát – online narozeninový zpravodajský speciál založený na „smršti“ zajímavých zpráv.

Pár čísel z eventu

Studio 30 – netradiční formát online eventu pro několik tisíc zaměstnanců

0
moderátoři
0
vystupujících z Kooperativy
0
minut vysílání
0
odvysílaných sekvencí
Kooperativa studio
Kooperativa studio

Připravili jsme koncept Studio 30, kde jsme po vzoru TV zpráv využili celou paletu dějových linek.

Trocha vizí, současnosti i pohledů do minulosti moderovaných populární moderátorkou České televize Soňou Baranovou. Speciální TV studio jsme vybudovali přímo v prostorách centrály Kooperativy. Odbavili jsme tři zpravodajské bloky, ve kterých se vystřídaly reportáže z prostředí centrály, pobočkové sítě, ale i privátních prostor. K tomu další dvě desítky speciálně vytvořených jinglů, reklam a dalších sekvencí. Informačně celý projekt doplnila textová lišta se zajímavostmi a čísly ze života i businessu Kooperativy.

AE_ref_KOOP30_03
AE_ref_KOOP30_03

V prvním bloku jsme vyzpovídali současného generálního ředitele Martina Diviše, zakladatele a dlouholetého generálního ředitele Vladimíra Mráze a generálního reprezentanta Milana Maryška. V dalším bloku jsme navštívili v kanceláři Janu Křenkovou z interní komunikace, nejen o obchodu jsme si popovídali se členem představenstva Jiřím Sýkorou a společně s ředitelkou Nadace Kooperativy paní Hanou Machačovou jsme se podívali do GALERIE Kooperativy. A konečně generální ředitel a představenstvo Kooperativy využili poslední blok pro poděkování a zdravici pro zaměstnance.

AE_ref_KOOP30_04
AE_ref_KOOP30_04

Jsme potěšeni, že jsme v této složité době mohli znovu přispět k podpoře týmového ducha zaměstnanců Kooperativy a zprostředkovat jim zajímavou formou informace od TOP managementu a představenstva.

Prohlédněte si krátký sestřih celé relace.

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.