Přelomový večer USSPA

Launch event a narozeniny v jednom

Českému výrobci vířivek a termálních bazénů USSPA jsme pomohli zorganizovat event, na němž nebylo nic půjčeného ani starého. Nové katalogy, nový vizuální styl, nové logo a nové produkty oceněné designovou cenou Red Dot 2016. Představení redesignované firemní identity se tak podařilo originálně zakomponovat do oslavy 20 let působení společnosti na trhu.

Firemní výročí
Firemní výročí

Sfoukněte svíčky
a přejte si něco neokoukaného

Zhruba dvě stovky hostů slavnostním večerem provází charismatický Zbigniew Czendlik alias Zibi. Snažíte se zatlačit slzy dojetí, když se formou timeline promítá již dvě dekády trvající historie firmy. A pak se na plátně objeví nově navržené logo USSPA. Zatají se vám dech, jakmile zjistíte, že to ani zdaleka není jediná inovace, do které se společnost pustila. Na svou premiéru už netrpělivě čekají upravené tištěné materiály a nový design produktů.

Firemní výročí
Firemní výročí

Křtu benjamínků se chopí moderátor večera Zibi spolu s majitelem firmy, třešničkou na pomyslném firemním dortu je pak hudební vystoupení Davida Kollera. A to ještě netušíte, že už zítra ráno bude za účelem představení redesignované značky spuštěna kampaň v tištěných médiích a on-line prostředí, nebude nouze ani o reklamní plachty a bigboardy. Co myslíte, může si firma k narozeninám dát hezčí dárek?

Firemní výročí
Firemní výročí

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.