Prezentace na online veletrhu

Naším úkolem bylo připravit virtuální prezentaci pro hotely Maximus a SEN sdružené pod značku AD hotels. To vše v inovativním prostředí veletrhu Event Fest, zásadní online události tohoto roku v silně konkurenčním segmentu eventů.

Na začátku jsme měli definovaný layout expozice od organizátorů akce a také minimum času na přípravu a následné zpracování. Klienta ovšem dobře známe, a jelikož jsme tvůrci využitých vizuálních identit , mohli jsme se soustředit na to podstatné. Připravili jsme celkovou podobu virtuální expozice – od vzhledu expozice zvenčí přes vnitřní prezentaci až po samotné dokumenty ke stažení.

V rámci venkovní expozice jsme aplikovali čistý vizuální styl společnosti. U vnitřní prezentace byl náš úkol jasný, na relativně malém prostoru zprostředkovat virtuálnímu návštěvníkovi atmosféru míst Maximus resort a Hotel Sen. V reálu jde o opravdu velmi poutavá místa se silným geniem loci. Díky správně zvoleným image fotografiím a grafickému zpracování mohli tuto atmosféru vnímat i návštěvníci virtuální exhibice.

Pro klienta se jednalo o úspěšnou premiéru virtuální prezentace. Event Fest a podobné akce ukazují, že i v této nelehké době lze prezentovat vaši společnost, její novinky a směr, kterým se bude ubírat. My z Arkadia vás tímto novým světem provedeme a budeme vám komunikačním partnerem.

Rádi vám s podobnými výzvami pomůžeme. Napište nám.

 

ref_EventFest_01
ref_EventFest_01
ref_EventFest_02
ref_EventFest_02
ref_EventFest_03
ref_EventFest_03
ref_EventFest_04
ref_EventFest_04
ref_EventFest_05
ref_EventFest_05

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.