Rodinné odpoledne ve společnosti Walter

Akce propojující dospělost a energii dětství

Pro lokální sídlo německé společnosti Walter jsme připravili program rodinného odpoledne, které nemělo za cíl nic jiného než ukázat rodinám zaměstnanců kuřimské firmy, kde jejich příbuzní pracují, upevnit tak pouto pracovníků a společnosti a zároveň oslavit 20leté výročí Walteru. Naše řešení obsahovalo originální edukační bannery, pestrý catering, animátory, exhibici reprezentačního trenéra akrobatů a bývalého reprezentanta Lukáše Vokatého a množství dalších prvků, které daly vzniknout bohatému programu.

Den otevřených dveří
Den otevřených dveří

Speciální akce
pro malé i velké

Slunné červnové odpoledne si přímo říká o to, abyste společně s dětmi někam vyrazili. Akce, kterou dnes pořádá místní firma Walter, by mohla být příjemnou změnou oproti klasice na kolech nebo procházce, a tak dlouho neváháte, pochytáte ratolesti a vydáte se na cestu do areálu. Nepřehlédnutelné tabule vás spolehlivě navedou na parkoviště, odkud vás už na tu správnou cestu do areálu směruje usměvavá obsluha. Přicházíte blíže k budově, když v tu chvíli se vám z ruky vytrhne vaše dítko a s hurónským smíchem utíká směrem k růžovým a modrým balónkům, které ale bezpečně míjí a pokračuje dál ke skákacímu hradu. Na tváři vám vytane spokojený úsměv, protože víte, že program na dnešní odpoledne jste vybrali dobře.

Den otevřených dveří
Den otevřených dveří

Odpolednem vás provází moderátorská dvojice z Dobrého rána ve složení Radek Erben a Veronika Poláčková a vůbec se nemusíte bát, že zatímco děti budou v sedmém nebi u stavebnic nebo na trampolíně, vy se nebudete mít čím zabavit. Celá akce je koncipovaná tak, aby se nenudili malí ani velcí. U dobrého jídla se scházíte se známými a diskutujete nad tím, co bude obsahem večerního programu, zatímco děti opodál dychtivě poslouchají pohádku. A skutečně se dočkáte. Po skončení dětského programu s kouzelníkem, bubble show či prohlídkami výrobních prostor s vědomostním testem na vás čeká skupina Hamleti s hvězdným obsazením a rytmickými tóny, které roztančí celý areál.

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.