Rozmanitý TESCO teambuilding

Firemní event, kde pestrost hraje prim

Dějištěm mezinárodního teambuildingu společnosti TESCO se tentokrát stalo samotné Brno. Pro 450 lidí z HR týmů čtyř evropských zemí jsme připravili dvoudenní program, kde bylo rozhodně z čeho vybírat. Ze zázemí Hotelu Voroněž jsme vyrazili na Prígl i do kasemat, ale jen s procházkami by se spokojil málokdo. A my v Arkadii vždy míříme vysoko.

Dva dny,
jeden komplexní zážitek

Arkadiaevents Teambulding Tesco
Arkadiaevents Teambulding Tesco

Zabalit, nasednout a vyrazit směr Brno.

Zabalit, nasednout a vyrazit směr Brno. Dovedete si představit lepší začátek pracovního týdne než v malebném kraji vína? Na vaše české, slovenské, polské a maďarské kolegy z HR týmů už v Brně čeká nespočet aktivit, ale vy do posledního okamžiku netušíte, co všechno je pro vás připravené. Na pozvánce je sice kapitálkami vysázená fráze "GARDEN PARTY", ale jak už z předchozích akcí pořádaných Arkádií víte, pouhá grilovačka to nebude. Vstupujete do hotelového vestibulu, kde už si desítky pozvaných lidí studují hráškově zelené tabule s informacemi. Odevšad zní smích a vy víte, že jste na tom správném místě. 

Arkadiaevents Teambulding Tesco
Arkadiaevents Teambulding Tesco

Je krátce po poledni, když nabití energií usedáte do přistaveného autobusu, který vás zanedlouho dopraví na břeh Brněnské přehrady. Dnešní odpoledne strávíte v areálu Sokolák a neminou vás poznávací, relaxační ani sportovní aktivity. Grilování, beach volejbal, ping pong nebo stolní fotbálek. To všechno dnes můžete okusit. Co vaši pozornost ale upoutá nejvíce, je takový velký skákací hrad pro dospěláky. Musíte se jít podívat blíž, abyste odhalili, co za záludnost se v téhle modrofialové aréně ukrývá. Zametač. Doufáte, že nezamete i s vámi a budete se moci zúčastnit plavby po přehadě až k hradu Veveří.  

Arkadiaevents Teambulding Tesco
Arkadiaevents Teambulding Tesco

Endorfiny a adrenalin vám proudí v žilách, když usedáte do autobusu zpět na hotel. Po sportovním výkonu jste se posilnili výbornými grilovanými pochoutkami a teď už vás čeká jen krátký odpočinek a afterparty. Vyzkoušíte si i karaoke, což vás už dávno lákalo, ale nikdy jste neměli příležitost. Usínáte plní zážitků a těšíte se, co přinese nový den. Stěží si dovedete představit, co by mohlo včerejší zážitky překonat. A přece. Komentovaná prohlídka pivovaru Starobrno nebo hradu Špilberk? Oceníte, že po předchozím dni nemusíte vyvíjet velkou fyzickou aktivitu, ale zároveň se dozvíte nové a zajímavé informace. Se spokojeným úsměvem na tváři odjížíte a v duchu si přejete, aby každý začátek týdne mohl být takový. 

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.