Roztančený víkend s Kooperativou

Víkendové melodie

Ušlechtilým posláním Kooperativy je neustálá péče o klienty, a proto si čas od času zaslouží trochu pozornosti také ona. Své významné hosty každoročně zve na Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově. Aby byl celý víkend naladěný na tu správnou notu, hostitelskou péči a doprovodný program, to vše zajišťuje Arkadia.

0
nabité víkendy
0
spokojených klientů
0
odeslaných pohlednic
Kooperativa 01
Kooperativa 01

Český Krumlov v říši hudby

Tradiční hudební festival v někdejším hlavním centru rožmberského panství zní jako dokonalý plán na letní víkend. Spletí křivolakých středověkých uliček se rozléhají první tóny Mezinárodního hudebního festivalu. Míjíte středověké krčmy, procházíte malebná zákoutí okolo vlnící se řeky, až se ocitáte v zahradě Kooperativy, kde na vás čeká hlavní část programu. Preciznost a všechny detaily vás mile překvapí. Hned máte chuť objevovat, co vše se v zahradě ukrývá a jaké aktivity jsou pro vás nachystané.

Kooperativa 02
Kooperativa 02

Tematicky stylizované menu v podání Jaroslava Sapíka je každopádně volbou číslo jedna. Tento malý food fest vás osloví na první pohled. Se smyslným čokoládovým dortíkem a krevetovým salátem usedáte ke stolu, jehož výzdobě dominují namodralé hortenzie. Rozhlížíte se a hned si všímáte, že jednotlivé části zahrady jsou různě barevně sladěné a každé z nich vévodí jiná květina. U občerstvení zároveň nahlížíte do hravých omalovánek a začínáte přemýšlet, co napíšete na svou pohlednici.

kooperativa 02
kooperativa 02

Každý z účastníků této víkendové akce totiž nedostal jen originální omalovánky a luxusní zázemí Kooperativa zahrady. Velkým lákadlem se staly vyladěné pohlednice, které máte možnost rozeslat svým blízkým nebo si je uschovat na památku všech zážitků, které prožíváte nejenom při poslechu dokonalé hudby, ale i v perfektně zorganizovaném zázemí festivalu. Jsou to totiž lidské emoce, díky čemu (nejenom) hudba ožívá a dostává svoje reálné tvary. A právě proto je tak důležité, aby vaše vzpomínky byly silné a plné radosti.

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.