Rozzářená konference pro O2

Netradičně tradiční
firemní akce

Pro dlouhodobého klienta Arkadie jsme zorganizovali tradiční manažerskou konferenci. Tentokrát jsme se ale rozhodli upustit od klasických scénářů a vnést akci o něco živější nádech. Pro konferenci netradiční prostory pražského klubu SaSaZu perfektně pohostily 400 lidí a umožnily celé akci zajistit uvolněnou atmosféru.

O2 konference v SaSaZu
O2 konference v SaSaZu

Pro jednou s drinkem v ruce

Vcházíte do prostoru, který je dějištěm známých koncertů, proslulých party, ale i důležitých večeří. O to víc vás příjemně překvapuje, že v něm dnes proběhne tradiční konference managementu O2. Pro dnešní večer SaSaZu klub patří jen vám a vašim kolegům. Těšíte se na nějaký dobrý koktejl a neformální prostředí, díky kterému zvládnete bez problémů i náročné prezentace.

O2 konference v SaSaZu
O2 konference v SaSaZu

Uprostřed klubového prostoru září modré molo, které věrně připomíná runway z módních přehlídek. Dnes na něm proběhne přehlídka důležitých informací, vážených zaměstnanců i předání cen. Tomu budou asistovat čtyři projekce, které udrží vaši pozornost nejenom detailním záběry na speakry, ale také na míru zhotovenými videi. Takové konference by si jeden dal líbit i častěji!

Opening video

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.