Světová konference v Praze

Pár čísel z eventu

Cílem bylo představit celosvětové prodejní síti vize, hodnoty a nové produkty značky Zetor. Tato první spolupráce s novým klientem agentury byla velkou výzvou.

0
účastnických zemí
0
projekcí
0
dní na přípravu

Zadání znělo jednoduše: „Udělejte show, která vzbudí emoce a zapíše se do paměti účastníků z celého světa.“ Pro tuto příležitost jsme připravili koncept „The world of Zetor”.

konfe-217
konfe-217

Vytvořili jsme ideovou a grafickou linku, která nám pomohla sjednotit různé vstupní formáty prezentací a videí do kompaktního celku. Chytře vymyšlený a vizuálně atraktivní video content se stal základním pilířem požadované show.

konfe-258
konfe-258

Tuto speciální a pro distributory Zetoru ojedinělou prezentaci jsme okořenili speciálním svícením, originální světelnou show provázanou s vystoupeními tanečníků a také strhující bubenickou show. Všechny tyto prvky jsme pak spojili do závěrečného gala vystoupení. Moderace konference, která probíhala kompletně v angličtině, se zhostila moderátorka Soňa Baranová.

konfe-208
konfe-208

V několika prezentačních blocích zazněly klíčové informace, kvůli nimž vážila většina hostů dlouhou cestu. Ostatně největší vzdálenost, úctyhodných 11 131 km vzdušnou čarou, urazil distributor z nejvzdálenější destinace, z Peru. Na dealerské konferenci samozřejmě nemohlo chybět ocenění těch nejlepších v kategoriích Distributor Of The Year, Best Marketing, Exceptional Sales Performance, Impresive Sales Growth a ve speciální kategorii Bravery to Work In The Time Of War.

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.