Teambuilding ve vinici KONICA MINOLTA

Teambuilding v moravském stylu

Dvoudenní teambuilding, který prověřil dovednosti každého zaměstnance, jsme zorganizovali pro společnost KONICA MINOLTA. Uprostřed moravských vinic na účastníky čekaly promyšlené tematické úkoly zaměřené na pracovitost, kreativitu, týmovost nebo například strategické myšlení. Žádná správná firemní akce by ale neměla být jen o plnění úkolů, ale především o dobré zábavě. V Arkadii víme, jak na to. 

Teambuilding ve vinici
Teambuilding ve vinici

Tradiční kick off
s netradičním programem

Teplé zářijové dny přímo volají po tom, aby člověk vyrazil na toulky do malebných moravských vinic. Zralé hrozny, sluneční paprsky v zádech a dobrá společnost k tomu. Může snad být teambuilding ještě lepší? Arkadia pro vás připravila dva dny v hustopečském rustikálním hotelu, s degustací vína a kreativním nepracovním programem. Teď už zbývá jen sbalit věci a rychle vyrazit do vinic, které stmelují. 

Teambuiding ve vinici
Teambuiding ve vinici

Je brzké páteční ráno a vy jste právě dorazili do hotelu, kde už na vás čeká snídaně. Musíte se posilnit, abyste měli dostatek energie soustředit se na pracovní část této firemní akce. Vaší společnosti se daří a vy dobře víte, že za každým úspěchem stojí nepřetržitá týmová práce a potřebné dovednosti. A právě tyto vlastnosti si dnes ověříte během odpoledního programu. Organizátoři vás rozdělují do šesti týmů a fakt, že se nacházíte uprostřed vinic, nasvědčuje tomu, že úkoly se budou týkat právě práce s vínem. Trochu se vyděsíte, protože s tímto řemeslem nemáte zkušenost. Nicméně přesně o tom teambuilding je - umění poradit si společně se svými kolegy i v nelehkých situacích. To se vám nakonec povede na výbornou, a tak je večerní cimbálovka spolu s degustací vína ve sklípku zaslouženou odměnou. 

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.