TESCO teambuilding Dračí lodě

Firemní akce, která boří mýty o jednoduchosti

Pro marketingové týmy ze čtyř evropských zemí jsme vymysleli vícedenní firemní akci v srdci moravské metropole. Zkoordinovat dopravu 270 lidí z české, polské, maďarské a slovenské republiky se pro nás stalo úspěšně zvládnutým úkolem a nic tak nebránilo tomu, aby se Brno na dva dny proměnilo v město plné výzev.

Teambuilding Dračí lodě
Teambuilding Dračí lodě

Říkali, že to bude nezapomenutelné. A měli pravdu

Balíte si věci na víkendovou firemní akci a hlavou se vám honí vzpomínky na tu loňskou, ze které jste si odvezli nejenom emotivní zážitky, ale i nová přátelství. Co Arkadia vymyslí tentokrát? Čím trumfne kulinářskou soutěž? Nebojte se mít velká očekávání, protože tenhle teambuilding bude všechno, jen ne nuda. Sotva se stihnete rozkoukat v hotelovém pokoji v Bobycentru a už dostáváte informaci, že se za okamžik přesunete na Brněnskou přehradu. Slunce vás hřeje na tváři, ale není v září na koupání přeci jen už zima?

Teambuilding Dračí lodě
Teambuilding Dračí lodě

Očima přejíždíte po vodní ploše

Očima přejíždíte po vodní ploše, když zahlédnete klidně se houpající dračí lodě. Začnete si kasat rukávy a protahovat končetiny, protože už víte, že vás čekají týmové závody. Adrenalin ve vašich žilách ještě stoupne v okamžiku, kdy se ozve rytmické bubnování. Ve vašem nitru se právě zrodil válečník odhodlaný nechat na hladině všechno. Musíte se ale krotit, aby vám zbyly síly na večerní afterparty. A co teprve druhý den? U snídaně pro jistotu slupnete o několik soust více. Co když vás dnes čeká další fyzická zkouška? Rafinovaný program ale skýtá jinou výzvu – zábavný vědecký park VIDA. Deset současně pracujících skupin namáhá mozkové buňky u připravených úkolů, zatímco se VIDA otřásá v základech. Tak velký teambuilding dosud nehostila.

Teambuilding Dračí lodě
Teambuilding Dračí lodě

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.