TopTen 2016 společnosti Kooperativa

Firemní ples pro skutečné dámy a gentlemany

Jedna z největších pojišťoven v České republice Kooperativa každoročně pořádá prestižní akci, jejíž součástí je ocenění nejlepších obchodníků roku. Pro tento účel Arkadia v květnu 2016 připravila noblesní ples v duchu StarDance. Galavečer se odehrál v prostorách karlovarského Grandhotelu Pupp a moderátorský post nemohl zastat nikdo jiný než Tereza Kostková.

Firemní galavečer
Firemní galavečer

Slavnostní událost tak velkolepá,
jak jen si dovedete představit

Kvapem opouštíte kadeřnický salon a v hlavě kalkulujete, zda jste skutečně na nic nezapomněli. Čas je neúprosný, a tak spěcháte nazpět do pokoje pětihvězdičkového hotelu, jehož historie sahá až do roku 1701 a mezi hosty se pravidelně řadí hvězdy světového formátu. A pro dnešní noc i vy. Ze samotné pozvánky na akci, kde se sejde nejvyšší management společnosti a ceny předávají členové představenstva, se vám podlamují kolena. Můžete si připadat ještě více exkluzivně?

Firemní galavečer
Firemní galavečer

Hodiny odbíjí sedmou hodinu večerní, když vstupujete do zeleně zbarveného sálu. Vás a dalších 220 VIP hostů čeká slavnostní vyhlášení. Atypická audiovizuální projekce kombinující vizualizaci animovaných jinglů s živým přenosem upoutá vaši pozornost a jen čekáte na okamžik, kdy se na plátně promítne i vaše maličkost. Programem vás provází charismatická Tereza Kostková, která na parketu vítá známého Jana Ondera a Kateřinu Hunčářovou. Můžete od nich načerpat inspiraci, až si sami půjdete zatančit na hudbu slavného Metro Big Bandu. Střevíce tu dnes večer ale určitě protančit nechcete. Zláká vás totiž afterparty v Becher’s Baru, jehož interiér odpovídá staroanglickému stylu. Jednoduše nenahraditelný večer.

Firemní galavečer
Firemní galavečer

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.