Union Ocel ve víru Vltavy

Firemní party pro vážené hosty

Originální event pod širým nebem v samotném centru Prahy. Pro jednoho z nejvýznamnějších evropských obchodníků s ocelí Union Ocel jsme zorganizovali akci plnou dobrého jídla a hudby. Nejbližší obchodní partnery, ambasadory a přátele společnosti jsme pozvali na dva luxusní parníky, které s nimi celý podvečer a noc křižovaly Vltavu.

0
Drinků
0
Hostů
0
Hodin na Vltavě
arkadiaevents_unionoce_galerie_upr
arkadiaevents_unionoce_galerie_upr

Malé radosti pro velký zážitek

Dva luxusní parníky kotvící na břehu Dvořákova nábřeží v Praze jsou viditelné už z dálky. Přicházíte ke kotvišti, které je dekorované palmami a olivovníky ve velkých květináčích. Scházíte po schodech na molo, kde už vás vítají námořnické dekorace a tematicky zbarvený modrý koberec vás přivádí k usměvavým hosteskám. Žluté kraťasy, pruhovaná trička a čepičky s kotvou – takhle se vyrábí ta pravá námořnická atmosféra! Všudypřítomné dámy v krásných šatech a muži v oblecích dostávají od hostesek odznáčky s kotvičkou a ani vy nejste výjimkou. Jen co si malý dáreček na uvítanou připnete na oděv, předává vám hosteska ještě palubní lístek. Plavba může začít!

Arkadiaevents_unionocel_03
Arkadiaevents_unionocel_03

Jen co překročíte práh jedné ze dvou lodí, obsluha vám nabízí šampaňské nebo víno na uvítanou. Se sklenkou v ruce se vydáte k jednomu ze stolů, které na své hosty tiše čekají podél obou stran lodě. Malý hlad zaženou přichystané dobroty v podobě kanapek všeho druhu a bohatý nápojový lístek zase utiší žízeň. Čeká vás ale dlouhý večer, a tak se nebojte, že byste si museli vystačit pouze s malými jednohubkami. Krátký proslov, trocha hudby a už se servíruje raut. Je libo salát nebo lososa? Studená či teplá kuchyně? V nabídce je cokoliv, co si jen vaše chuťové buňky přejí. To ale zdaleka není všechno…

arkadiaevents_unionocel_02
arkadiaevents_unionocel_02

Obě lodě jsou vyzdobené jiným způsobem a mají odlišný program i skladbu občerstvení. Navíc mezi nimi můžete při pravidelném kotvení volně přecházet, takže o nic nepřijdete. To nejfikanější na celé plavbě je ale prosklená střecha obou lodí, která vám umožňuje vidět na Staré město a jeho chlouby. Navíc je možné ji stáhnout a v tu ránu se ocitáte na plavbě pod širým nebem. Výhled na Pražský hrad nebo Petřín se vám poštěstí mít i ze souše, ale kolikrát za život se vám podaří proplout pod Karlovým mostem? Vše pak nabírá úplně jiný rozměr s příchodem tmy, kdy se kulisy pražských památek zabalí do oranžového světla pouličních lamp. I nálada na lodích se přehoupla do tanečního módu. A všichni se baví tak dobře, že když je na čase odejít domů, málokomu se skutečně chce.

Fotogalerie

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.