Speciální eventy

Zadání, které se vymyká rutině

Máte ideu, ale její možnou realizační podobu jste doposud nenašli? Kategorie, jakými jsou B2B akce, teambuildingy nebo konference jednoduše nepasují na to, co byste si představovali? Pak je pro vás tato sekce ideální. Speciální projekt může mít podobu výstavy výtvarných děl uprostřed náměstí, setkání 12 tisíc zaměstnanců, roadshow nebo něčeho zcela jiného. Tento druh akcí nevychází z předchozích zkušeností a vyžaduje zcela nový a originální ideový koncept.

Speciální je nejenom zadání, ale často i termíny. Výjimečnost může spočívat i v tom, že nedovedete popsat a specifikovat, co přesně by mělo být výstupem nebo jak by měla celá akce vypadat. V Arkadii máme s organizací různorodých akcí letité zkušenosti a hodláme se postavit každé výzvě, kterou před nás postavíte. Pomůžeme vám stanovit cíl a vytvoříme plán tak, abyste se v konečném řešení našli.

Speciální eventy
Speciální eventy

Fantazii
se meze nekladou

Cokoliv si představíte, posuneme o level výš naší odvahou přijít s něčím, co vás ohromí. Často fungujeme jako koordinační jednotka a supervize několika dalších uměleckých nebo produkčních týmů jen proto, aby byl váš celkový dojem z akce nepopsatelný. Neústupnost, s jakou trváme na precizním provedení, se po akci odrazí ve spokojených pohledech či děkovných e-mailech zadavatele, což je pro nás tou největší odměnou.

Exkluzivní péče

V Arkadii máme s organizací různorodých akcí letité zkušenosti a hodláme čelit každé výzvě, kterou před nás postavíte. Pomůžeme vám stanovit cíl a vytvoříme plán tak, abyste se v konečném řešení našli.

TOP REFERENCE
speciální eventy

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.