Teambuildingy

Zážitkový
zaměstnanecký event

Rozdíl mezi úspěchem a selháním spočívá v síle vašeho týmu. Teambuilding je typem akce, který zaměstnance nejenom motivuje, ale zároveň jim názorně ilustruje, že kooperace je tou správnou cestou k vítězství, a to nejenom při zábavných úkolech, ale i při řešení projektů v pracovním prostředí. Naše eventová agentura vám s radostí nám vlastní pomůže zorganizovat firemní akci, která bude výzvou i oddechovým časem zároveň.

Tesco_135
Tesco_135

Teambuildingy, které baví vás i nás

V Arkadii zrealizujeme průměrně 4 několikadenní teambuildingy ročně. S oblibou přicházíme s řešením, které posouvá klientovu představu o firemní akci. Lidé jsou často obklopení stresem a naším cílem je vyvolat přesně opačné emoce – smích, spokojenost, radost. Chceme ve vás zanechat vzpomínky na jedinečný zážitek, a proto jsme většinu aktivit sami absolvovali, díky čemuž dovedeme posoudit, co bude vaší firmě pasovat nejlépe.

full-image-width-resized-up
full-image-width-resized-up

Když všichni fungují jako jeden

Vaše satisfakce je pro nás prací na plný úvazek. Teambuilding je stavebním kamenem každé moderní společnosti. Díky tomuto typu akce docílíte toho, že vaši zaměstnanci vystoupí ze své osobní bubliny. Fungování v týmu a spolupráce s kolegy pro ně bude přirozenější a vzniknou cenné mezilidské vazby, které mohou tým a týmovou atmosféru posunout tím správným směrem. Zorganizujeme pro vás event překračující hranice každodennosti pracovního prostředí.

Tesco_hlavni-obraz
Tesco_hlavni-obraz

Ověřeno léty praxe

Na českém trhu působíme více než dvacet let. Naše práce je založená na vzájemném porozumění, profesionalitě a důrazu na to, že projekty vždy dotahujeme do konce. Nebojíme se pracovat napříč historickými obdobími, s filmovou tematikou, adrenalinovými aktivitami nebo například se silným geniem loci. Nejdůležitější je pro nás výsledek, ale pouze s naším dobrým pocitem z odvedené práce se nespokojíme. Jedině pozitivní ohlasy ze strany klienta jsou tím, co nás naplňuje a motivuje k vymýšlení dalších kreativních scénářů.

Nenecháme
vás se nudit

Užijete si den či celý víkend s vašimi kolegy na čtyřkolkách, se šéfkuchařem michelinské restaurace, na dračích lodích nebo v zábavním parku? Dovedou vás uchvátit noviny, které vzniknou za jedinou noc? A to zdaleka není vše, co umíme.

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.