Zážitkové eventy

Zimní a jarní
zážitkové eventy

Možná vás s příchodem podzimu a pomalým se vkrádáním zimy napadlo, že jediné, co vás v rámci firemních akcí na dlouhou dobu čeká, je vánoční večírek. Je nám potěšením vyvést vás z omylu. Chladné počasí a nemožnost strávit venku delší čas je ideální pro nápadité firemní eventy pod střechou. Takže ať už vás v koutku duše popichuje teambuilding, konference nebo kick-off event, náš tým je připravený splnit vám jakékoliv přání o legendární firemní akci na míru.

Teambuilding, konference
nebo kick-off?

Teambuilding Tesco
Teambuilding Tesco

Teambuilding

Rozdíl mezi úspěchem a selháním spočívá v síle vašeho týmu. Teambuilding je typem akce, který zaměstnance nejenom motivuje, ale zároveň jim názorně ilustruje, že kooperace je tou správnou cestou k vítězství, a to nejenom při zábavných úkolech, ale i při řešení projektů v pracovním prostředí. Naše eventová agentura vám s radostí nám vlastní pomůže zorganizovat firemní akci, která bude výzvou i oddechovým časem zároveň.

Arkadiaevents_konference
Arkadiaevents_konference

Firemní konference

V Arkadii věříme, že každá akce nezávisle na svém charakteru může být jedinečná. Ukažte, že zažité stereotypy pro vaši společnost neplatí a uspořádejte firemní meeting, v němž si pracovní povinnosti notují s neformálními a odlehčenými částmi. Umíme vám pomoci nejenom s konceptem a organizací, ale například i layoutem slidů.
Konference trvají zpravidla jeden den. Postavte se této výzvě a udělejte z ní příležitost. Zanechejte v účastnících díky kreativnímu konceptu silný dojem. Arkadie vám pomůže zorganizovat akci, která bude reprezentovat vaši značku a potřebné informace budete komunikovat efektivně a originálně.

kick-off meating
kick-off meating

Kick-off meeting

Vize, směřování, strategie. V životním cyklu každé firmy nastanou okamžiky, kdy chcete svoje myšlenky předat nejenom nejbližším spolupracovníkům. Potřebujete zorganizovat méně či více formální akci, na které musíte odprezentovat velké množstí materiálů, vykomunikovat množství obsahu a přitom udržet pozornost pozvaných. V Arkadii tvoříme takové kick-off meetingy, na kterých se nikomu oči nezavírají. Svěřte nám kompletní scénář, obsah doprovodného programu, technické zajištění včetně přípravy prezentací a videospotů a s úsměvem na tváři se těště na kick-off meeting, který vaši firmu skutečně nastartuje.

Chcete uspořádat event? Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.